„ARCHITEKCI U AUGUSTA II SASA” – spektakl zespołu Corona Florum

Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /palac_saski/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

7 listopada na godz. 17.00 zapraszamy do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca na występ zespołu Corona Florum pt. „ARCHITEKCI U AUGUSTA II SASA”.

PLAKAT 600 X 300 .
Spektakl patnomimiczno-taneczny oparty o historię rywalizacji dwóch kompozytorów żyjących w I połowie XVIII wieku, którzy tworzyli i działali na dworze królewskim w Dreźnie. Sztuka tańcem pisana będzie opowiadać o wielkich projektach, jakie powstały w czasach panowania Augusta III Sasa (1733-63). Towarzyszyć jej będą tańce dworskie mistrzów baroku francuskiego i niemieckiego.
Zobaczmy, jak Corona Florum występował na dziedzińcu Pałacu Saskiego we wrześniu.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.