środa, maj 24, 2017
Top Tab Content

Rodzinna niedziela - spotkanie lutowe

Muzeum Regionalne w Kutnie zaprasza do udziału w kolejnej "Rodzinnej Niedzieli w Muzeum".  23 lutego w godzinach 11:00-13:00 odbędą się zajęcia „Latające kwiaty. Życie motyli”. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli m.in. dowiedzieć się czym odżywiają się motyle oraz co sprawia, że są pożyteczne dla człowieka. Zwiedzą również wystawę "Najpiękniejsze owady świata", a następnie wykorzystując technikę origami stworzą motyle z papieru.

Zajęcia są bezpłatne. Muzeum zapewnia wszystkie materiały plastyczne niezbędne do zrealizowania warsztatów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem cyklem "Rodzinna Niedziela w Muzeum", prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w zajęciach - osobiście w siedzibie Muzeum lub telefonicznie pod nr (24) 254 79 64 lub 505 01 98 90.